Session Limit (7.x-2.4) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Status
kk: Жағдайы

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: view
kk: карау

en: Default
kk: Стандартты

en: Error
kk: Қате

en: Save permissions
kk: Құқықтарды сақтау
