Session Limit (7.x-2.4) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: view
ku: پیشاندان

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Error
ku: هەڵە

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: Save permissions
ku: مۆڵەتپێدانەکان هەڵگرە
