Session Limit (7.x-2.4) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ta: அமைவடிவத்தை சேமிக்குக

en: Status
ta: நிலை

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: view
ta: நோக்குக

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Error
ta: வழு
