Session Limit (7.x-2.4) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Status
ast: Estáu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: view
ast: vista

en: Default
ast: Predefiníu

en: Error
ast: Fallu
