Session Limit (7.x-2.4) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Status
be: Статус

en: Disabled
be: Выключана

en: view
be: глядзець

en: Default
be: Прадвызначана

en: Error
be: Памылка

en: Warning
be: Увага

en: Defaults
be: Прадвызначаныя

en: Save permissions
be: Захаваць дазволы
