Session Limit (7.x-2.4) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Status
fr: État

en: Do nothing.
fr: Ne rien faire.

en: Disabled
fr: Désactivé

en: view
fr: voir

en: Default
fr: Par défaut

en: Error
fr: Erreur

en: Warning
fr: Avertissement

en: Defaults
fr: Paramètres par défaut

en: Save permissions
fr: Enregistrer les droits d'accès

en: Disconnect session
fr: Déconnecter la session

en: My sessions
fr: Mes sessions

en: Session Limit
fr: Limite de session
