Session Limit (7.x-2.4) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Do nothing.
hr: Ne radi ništa.

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: view
hr: prikaz

en: Default
hr: Zadano

en: Error
hr: Greška

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Defaults
hr: Zadane vrijednosti

en: Save permissions
hr: Spremi dopuštenja
