Session Limit (7.x-2.4) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Status
sk: Stav

en: Do nothing.
sk: Nerobiť nič.

en: Disabled
sk: Zakázané

en: view
sk: zobraziť

en: Default
sk: Predvolené

en: Error
sk: Chyba

en: Warning
sk: Varovanie

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Save permissions
sk: Uložiť oprávnenia
