Session Limit (7.x-2.4) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Status
sq: Gjendja

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: view
sq: shfaq

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Error
sq: Gabim

en: Save permissions
sq: Ruaj të drejtat
