Session Limit (7.x-2.4) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Status
th: สถานะ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Warning
th: การเตือน

en: Save permissions
th: บันทึกสิทธิ์
