Session Limit (7.x-2.4) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Status
ur: حالت

en: Do nothing.
ur: کچھ نہیں کریں.

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Error
ur: خرابی

en: Warning
ur: انتباہ
