Session node access (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Delete
ar: حذف

en: Update
ar: تحديث

en: View
ar: عرض

en: Your settings have been saved.
ar: تم حفظ إعداداتك.
