Session node access (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Delete
be: Выдаліць

en: Update
be: Абнавіць

en: View
be: Праглядзець

en: Your settings have been saved.
be: Вашы налады былі захованы.
