Session node access (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Delete
es: Eliminar

en: Update
es: Actualizar

en: View
es: Ver

en: Your settings have been saved.
es: Sus opciones de configuración se han guardado.
