Session node access (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Update
eu: Eguneratu

en: View
eu: Bista

en: Your settings have been saved.
eu: Zure ezarpenak gordetu dira.
