Session node access (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Delete
hu: Törlés

en: Update
hu: Frissítés

en: View
hu: Megtekintés

en: Your settings have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.
