Session node access (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Delete
id: Hapus

en: Update
id: Perbarui

en: View
id: Lihat

en: Your settings have been saved.
id: Pengaturan Anda sudah disimpan.
