Session node access (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Delete
is: Eyða

en: Update
is: Uppfæra

en: View
is: Skoða

en: Your settings have been saved.
is: Stillingar þínar hafa verið vistaðar.
