Session node access (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Your settings have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.
