Session node access (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Delete
fa: حذف

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: View
fa: مشاهده

en: Your settings have been saved.
fa: تنظیمات شما ذخیره شد.
