Session node access (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Delete
ro: Șterge

en: Update
ro: Actualizare

en: View
ro: Afişează

en: Your settings have been saved.
ro: Setările au fost salvate.
