Session node access (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: View
sk: Zobraziť

en: Your settings have been saved.
sk: Vaše nastavenia boli uložené.
