Session node access (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: View
te: చూడు

en: Your settings have been saved.
te: మీ అమరికలని భద్రపరిచాం.
