Session node access (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Update
ast: Anovar

en: View
ast: Vista

en: Your settings have been saved.
ast: Guardáronse les tos preferencies.
