Session node access (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Delete
bs: Briši

en: Update
bs: Ažuriranje

en: View
bs: Pregled

en: Your settings have been saved.
bs: Vaše postavke su sačuvane.
