Session node access (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Update
ca: Actualitza

en: View
ca: Mostra

en: Your settings have been saved.
ca: Les vostres preferències han estat desades.
