Session node access (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Delete
cs: Smazat

en: Update
cs: Aktualizovat

en: View
cs: Zobrazit

en: Your settings have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.
