Session node access (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Delete
da: Slet

en: Update
da: Opdatér

en: View
da: Vis

en: Your settings have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.
