Session node access (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Delete
et: Kustuta

en: Update
et: Uuenda

en: View
et: Kuva

en: Your settings have been saved.
et: Sätted on salvestatud.
