Session node access (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Delete
fr: Supprimer

en: Update
fr: Mettre à jour

en: View
fr: Voir

en: Your settings have been saved.
fr: Vos paramètres ont été enregistrés.
