Session node access (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Delete
he: מחיקה

en: Update
he: עדכון

en: View
he: צפיה

en: Your settings have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.
