Session node access (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Delete
hr: Ukloni

en: Update
hr: Osvježi

en: View
hr: Pregled

en: Your settings have been saved.
hr: Vaše su postavke spremljene
