Session node access (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Delete
jv: Busak

en: Update
jv: Dianyari

en: View
jv: Tampilan

en: Your settings have been saved.
jv: Sétinganmu uwis disimpen.
