Session node access (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Delete
lv: Dzēst

en: Update
lv: Atjaunināt

en: View
lv: Skatīt

en: Your settings have been saved.
lv: Jūsu iestatījumi ir saglabāti.
