Session node access (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Update
nl: Bijwerken

en: View
nl: Weergeven

en: Your settings have been saved.
nl: Uw instellingen zijn opgeslagen.
