Session node access (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Delete
nn: Slett

en: Update
nn: Oppdater

en: View
nn: Sjå på

en: Your settings have been saved.
nn: Innstillingane dine har vorte lagra
