Session node access (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Delete
pl: Usuń

en: Update
pl: Aktualizuj

en: View
pl: Widok

en: Your settings have been saved.
pl: Twoje ustawienia zostały zachowane.
