Session node access (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Delete
pt: Eliminar

en: Update
pt: Atualizar

en: View
pt: Mostrar

en: Your settings have been saved.
pt: As suas definições foram gravadas.
