Session node access (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Delete
ru: Удалить

en: Update
ru: Обновить

en: View
ru: Просмотр

en: Your settings have been saved.
ru: Ваши настройки были сохранены.
