Session node access (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Delete
sv: Radera

en: Update
sv: Uppdatera

en: View
sv: Visa

en: Your settings have been saved.
sv: Dina inställningar har sparats.
