Session node access (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Update
ug: يڭىلاش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Your settings have been saved.
ug: تەڭشەشلىرىڭىز ساقلاندى.
