Session node access (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Delete
uk: Видалити

en: Update
uk: Оновити

en: View
uk: Перегляд

en: Your settings have been saved.
uk: Налаштування були успішно збережені.
