Set Front Page (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Default front page
ca: Portada predeterminada

en: Front page
ca: Portada

en: Current page
ca: Pàgina actual
