Set Front Page (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Default front page
cs: Výchozí titulní strana

en: Front page
cs: Titulní stránka

en: Current page
cs: Aktuální stránka
