Set Front Page (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Default front page
da: Standardforside

en: Front page
da: Forside

en: Current page
da: Nuværende side
