Set Front Page (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: The configuration options have been saved.
de: Die Konfigurationsoptionen wurden gespeichert.

en: Default front page
de: Standard-Startseite

en: Front page
de: Startseite

en: Current page
de: Aktuelle Seite

en: Internal path:
de: Interner Pfad:

en: Page alias: @url
de: Seitenalias: @url

en: Full URL: !url
de: Vollständige URL: !url

en: Path alias: @url
de: Pfadalias: @url

en: Set Front Page
de: Startseite festlegen
