Set Front Page (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Default front page
el: Προεπιλεγμένη αρχική σελίδα

en: Front page
el: Αρχική σελίδα

en: Current page
el: Τρέχουσα σελίδα
