Set Front Page (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: The configuration options have been saved.
es: Se han guardado las opciones de configuración.

en: Default front page
es: Página inicial predeterminada

en: Front page
es: Página de Inicio

en: Current page
es: Página actual
