Set Front Page (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Default front page
et: Vaikimisi esileht

en: Front page
et: Avaleht

en: Current page
et: Eesolev leht
