Set Front Page (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Default front page
eu: Lehenego orri lehenetsia

en: Front page
eu: Azaleko orria

en: Current page
eu: Uneko orrialdea
